Koberec POZZOLANA hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 504 Kč
Krásný kusový koberec je tvořen dvěma typy vláken - světlejším a tmavším takže koberec má zajímavý melír. Materiál je velmi jemný a měkký, budete příjemně překvapeni.Vhodný i na podlahy s podlahovým... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 504 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Krásný kusový koberec je tvořen dvěma typy vláken - světlejším a tmavším takže koberec má zajímavý melír. Materiál je velmi jemný a měkký, budete příjemně překvapeni.Vhodný i na podlahy s podlahovým topením.
▪ Celková tloušťka: Cca 12,5 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,90 kg/m2
▪ materiál : 100% Polyamid
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Pozzolana |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 100 cm kruh |
| šířka | 1 cm |
| délka | 150 cm |