Koberec POZZOLANA nebeský
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 246 Kč
Krásný kusový koberec je tvořen dvěma typy vláken - světlejším a tmavším takže koberec má zajímavý melír. Materiál je velmi jemný a měkký, budete příjemně překvapeni.Vhodný i na podlahy s podlahovým... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 246 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Krásný kusový koberec je tvořen dvěma typy vláken - světlejším a tmavším takže koberec má zajímavý melír. Materiál je velmi jemný a měkký, budete příjemně překvapeni.Vhodný i na podlahy s podlahovým topením.
▪ Celková tloušťka: Cca 12,5 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,90 kg/m2
▪ materiál : 100% Polyamid
Chcete individuální rozměr koberce na míru? - Není problém. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Vybrané koberce Vám dodáme přesně podle vašich představ.
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Pozzolana |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Pozzolana | Pozzolana — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |