Koberec protiskluzový RUMBA 1719 světle šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 701 Kč
Jednoduchý, ale kvalitní koberec, který bude skvěle vypadat ve vašem interiéru. Spodek koberce je protiskluzový takže vám nebude klouzat po podlaze. ▪ Výška vlasu: cca 4-5 mm ▪ Celková hmotnost: Cca... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 701 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchý, ale kvalitní koberec, který bude skvěle vypadat ve vašem interiéru. Spodek koberce je protiskluzový takže vám nebude klouzat po podlaze.
▪ Výška vlasu: cca 4-5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,30 kg/m2
▪ Materiál : 100% polyamid
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Rumba |
| Tvar | Čtverec,Obdélník |
| Rozměr | 60x200 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Rumba | Rumba — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 60x200 cm | 60x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Čtverec,Obdélník | Čtverec,Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |