Koberec protiskluzový Scandigel 706/W71E hnědý / béžový / grafitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 287 Kč
Šňůrkový tkaný koberec je odolný vůči nečistotám a má nenáročnou údržbu. Koberce se používají v předsíni, kuchyni a na místech s vysokou návštěvností. Šňůrové koberce doporučujeme díky antialergickým... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 287 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šňůrkový tkaný koberec je odolný vůči nečistotám a má nenáročnou údržbu. Koberce se používají v předsíni, kuchyni a na místech s vysokou návštěvností. Šňůrové koberce doporučujeme díky antialergickým vlastnostem alergikům, protože nepřitahují prach. Koberce jsou odolné vůči oděru, takže jejich používání v nezměněné podobě je možné si užívat dlouhá léta. ▪ Výška: 5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,90 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Scandigel |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 40x60 cm |
| šířka | 40 cm |
| délka | 60 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá | Béžová,Hnědá — Moderní koberce |
| délka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Scandigel | Scandigel — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 40x60 cm | 40x60 cm — Moderní koberce |
| šířka: 40 cm | 40 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |