Koberec QMEGA PP D292A CRM
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 841 Kč
Koberce Qmega jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových a vyznačují se především velmi vysokou odolností vůči oděru, jejich vlákna jsou elastická a také odolná vůči deformaci. Velice snadno... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 841 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Qmega jsou kolekcí koberců vyrobených z polypropylenových a vyznačují se především velmi vysokou odolností vůči oděru, jejich vlákna jsou elastická a také odolná vůči deformaci. Velice snadno se čistí, včetně vysávání a mokrého čištění šampony. Mají vysoký koeficient tepelné vodivosti, díky čemuž jsou vhodné pro použití v místnostech s podlahovým topením. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 1,30 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 160 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Certifikát OEKO-TEX STANDARD 100
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Bíla,Černá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | qmega |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Černá,Šedá | Bíla,Černá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: qmega | qmega — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |