Koberec Ragolle Argentum 63817 6243
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 228 Kč
Kolekce Argentum obsahuje nádherné koberce. Série je velmi bohatá a pestrá, ale dominantními vzory jsou květinové a geometrické motivy, které oživí a zpestří uspořádání vašeho obývacího pokoje.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 8 228 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Argentum obsahuje nádherné koberce. Série je velmi bohatá a pestrá, ale dominantními vzory jsou květinové a geometrické motivy, které oživí a zpestří uspořádání vašeho obývacího pokoje. Koberce Argentum jsou vyrobeny z kvalitní tepelně fixované příze, díky čemuž jsou nejen poutavé, ale také odolné a snadno se udržují v čistotě.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,05 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Argentum |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Šedá | Béžová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Argentum | Argentum — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |