Koberec Ragolle Argentum 63849 9293
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 13 802 Kč
Kolekce Argentum obsahuje nádherné koberce. Série je velmi bohatá a pestrá, ale dominantními vzory jsou květinové a geometrické motivy, které oživí a zpestří uspořádání vašeho obývacího pokoje.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 13 802 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Argentum obsahuje nádherné koberce. Série je velmi bohatá a pestrá, ale dominantními vzory jsou květinové a geometrické motivy, které oživí a zpestří uspořádání vašeho obývacího pokoje. Koberce Argentum jsou vyrobeny z kvalitní tepelně fixované příze, díky čemuž jsou nejen poutavé, ale také odolné a snadno se udržují v čistotě.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 3,05 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Argentum |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Argentum | Argentum — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Moderní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |