Koberec RAGOLLE Argentum 63892 4240
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 863 Kč
Kolekce Argentum nabízí rozmanité koberce s elegantními vzory, které dodají každému interiéru osobitý charakter. Dominantní květinové a geometrické motivy působí svěže a stylově, čímž oživují prostor... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 863 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Argentum nabízí rozmanité koberce s elegantními vzory, které dodají každému interiéru osobitý charakter. Dominantní květinové a geometrické motivy působí svěže a stylově, čímž oživují prostor a vytvářejí příjemnou atmosféru. Díky kvalitní tepelně upravené přízi jsou koberce nejen esteticky atraktivní, ale také odolné vůči každodennímu používání a snadno se udržují. Tato kolekce je ideální volbou pro ty, kdo hledají spojení designu a praktičnosti. Parametry:
▪ Výška vlasu: 9,5 mm
▪ Celková výška: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 3,05 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní: 1 000 000 bodů/m²
Parametry
| Barva | Hnědá,Zelená,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Argentum |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Hnědá,Zelená,Vícebarevná | Hnědá,Zelená,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Argentum | Argentum — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |