Koberec REBEC 51166B Geometric - granát/krém
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 056 Kč
Luxusní moderní koberec REBEC, je velmi příjemný na dotek a vyniká svou měkkostí. ▪ výška vlasu :. Cca 7 až 10 mm ▪ Celková hmotnost :. Cca 2,20 až 2,40 kg / m2 ▪ materiál Polypropylen + Polyester Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 056 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Luxusní moderní koberec REBEC, je velmi příjemný na dotek a vyniká svou měkkostí.
▪ výška vlasu :. Cca 7 až 10 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,20 až 2,40 kg / m2
▪ materiál Polypropylen + Polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Rebec |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Šedá | Krémová,Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Rebec | Rebec — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |