Koberec RIVOLI MD26A FRT tmavě šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 071 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 071 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma. ▪ výška vlasu: 9 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,8 kg/m2
▪ materiál: polypropylen + bavlna
Parametry
| Barva | Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Rivoli |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Modrá,Šedá | Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Rivoli | Rivoli — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,polyester | bavlna,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |