Koberec Robin popelový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 31 842 Kč
Tento koberec je vyroben ze stoprocentního polypropylenu, který se vyznačuje odolností a snadnou údržbou. Měkký vlas poskytuje příjemný pocit při chůzi, zatímco celková konstrukce působí robustně a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 31 842 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec je vyroben ze stoprocentního polypropylenu, který se vyznačuje odolností a snadnou údržbou. Měkký vlas poskytuje příjemný pocit při chůzi, zatímco celková konstrukce působí robustně a komfortně. Díky své hmotnosti je stabilní, pevný a vhodný pro každodenní používání, přičemž si zachovává estetické i praktické vlastnosti.
Parametry produktu:
▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková výška: 15 mm
▪ Celková hmotnost: 3,01 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Robin |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 300x400 cm |
| šířka | 300 cm |
| délka | 400 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Krémová | Šedá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 400 cm | 400 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Robin | Robin — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 300x400 cm | 300x400 cm — Moderní koberce |
| šířka: 300 cm | 300 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |