Koberec Saffron 77 šedý / stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 923 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Celková tloušťka: 17 mm ▪ Celková hmotnost:... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 923 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Celková tloušťka: 17 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,60 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyethylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyethylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Saffron |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 200x250 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Saffron | Saffron — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyethylen | polyethylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 200x250 cm | 200x250 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |