Koberec SAHARA N764A SH krémový / světle hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 779 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 779 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: polypropylen / polyester
Parametry
| Barva | Hnědá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Sahara |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá,Krémová | Hnědá,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Sahara | Sahara — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |