Koberec Santorini 457 krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 990 Kč
Koberce Santorini ve stylovém designu jsou vhodné pro venkovní použití jako balkon, terasa, ale i do interiéru. Jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči opotřebení a povětrnostním vlivům a proto se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Santorini ve stylovém designu jsou vhodné pro venkovní použití jako balkon, terasa, ale i do interiéru. Jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči opotřebení a povětrnostním vlivům a proto se snadno čistí.
▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,60 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Vnější,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Santorini |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 160 cm kruh |
| šířka | 1 cm |
| délka | 380 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Moderní koberce |
| délka: 380 cm | 380 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Santorini | Santorini — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 160 cm kruh | 160 cm kruh — Moderní koberce |
| šířka: 1 cm | 1 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Kruh | Kruh — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Vnější,Chodba | Ložnice,Obývací pokoj,Vnější,Chodba — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |