Koberec SENA RED
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 371 Kč
Koberec Sena Red bude vyzerať skvele v každej miestnosti, kde bude umiestnený. Je 100% vyrobený z polypropylénu Heat Set Frise. Čistí sa veľmi ľahko, rôzne škvrny a nečistoty je možné odstrániť... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 371 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Sena Red bude vyzerať skvele v každej miestnosti, kde bude umiestnený. Je 100% vyrobený z polypropylénu Heat Set Frise. Čistí sa veľmi ľahko, rôzne škvrny a nečistoty je možné odstrániť pomocou jemných čistiacich prostriedkov. Okrem toho nezhromažďuje prach a počas používania nezachytáva statiku. Koberec Sena Dark dokonale vedie teplo, takže bude dobre fungovať v miestnosti s podlahovým kúrením.
▪ Celková hmotnosť: Cca 1,80 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylén
Parametry
| Barva | Šedá,Červená,Vícebarevná,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Sena |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x175 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 175 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Červená,Vícebarevná,Černá | Šedá,Červená,Vícebarevná,Černá — Moderní koberce |
| délka: 175 cm | 175 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sena | Sena — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x175 cm | 120x175 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |