Koberec SERENADE popel
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 789 Kč
Příjemný kusový koberec SERENADE je tou pravou volbou do domácností. Oceníte snadnou údržbu, dobrou kvalitu a měkký povrch, po kterém se budete rádi procházet. Jeho 11 mm vysoký vlas je vyroben ze... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 789 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Příjemný kusový koberec SERENADE je tou pravou volbou do domácností. Oceníte snadnou údržbu, dobrou kvalitu a měkký povrch, po kterém se budete rádi procházet. Jeho 11 mm vysoký vlas je vyroben ze 100% polyamidového vlákna..
▪ Celková tloušťka: Cca 11 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,73 kg / m2
▪ materiál: 100% Polyamid
Chcete individuální rozměr koberce na míru? - Není problém. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Vybrané koberce Vám dodáme přesně podle vašich představ.
Parametry
| Barva | Stříbrná,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Serenade |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Stříbrná,Šedá | Stříbrná,Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Serenade | Serenade — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |