Koberec Shaggy Plainly 221 antracitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 138 Kč
Obohaťte svou domácnost o útulný koberec s vysokým vlasem z naší kolekce Shaggy Plainly. Jeho design činí z koberce dokonalou dekoraci bez ohledu na to, jaký styl preferujete. Je univerzálně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 138 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obohaťte svou domácnost o útulný koberec s vysokým vlasem z naší kolekce Shaggy Plainly. Jeho design činí z koberce dokonalou dekoraci bez ohledu na to, jaký styl preferujete. Je univerzálně použitelný a díky jemným barvám se snadno kombinuje s ostatními bytovými doplňky.
▪ Výška vlasu: 30 mm
▪ Hmotnost: 1550 g/m2
▪ Materiál: 100% Polyester
Parametry
| Barva | Antracitová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Plainly |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Antracitová,Šedá | Antracitová,Šedá — Shaggy Koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Plainly | Plainly — Shaggy Koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |