Koberec SIGN ABIGAY krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 464 Kč
Koberec Sign je stylový a ekologický doplněk do vašeho domova, který nabízí moderní design s 3D efektem. Díky 100% recyklovanému polyesteru je odolný, měkký na dotek a snadno se udržuje. Jeho pevná... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 464 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Sign je stylový a ekologický doplněk do vašeho domova, který nabízí moderní design s 3D efektem. Díky 100% recyklovanému polyesteru je odolný, měkký na dotek a snadno se udržuje. Jeho pevná struktura zajišťuje dlouhou životnost a výbornou odolnost vůči opotřebení. Kromě toho je vhodný také pro podlahové vytápění a skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Pokud hledáte koberec, který kombinuje styl, komfort a ekologickou udržitelnost, Sign je pro vás ideální volbou. Koberec je vhodný pro alergiky a lze jej prát.▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková váha: 1,7 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Pratelný,Vhodný pod kolečkovou židli |
| Vzor | 3D vzor,Moderní vzor |
| Kolekce | Sign |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Béžová | Krémová,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sign | Sign — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Moderní vzor | 3D vzor,Moderní vzor — Moderní koberce |