Koberec SIRENE ELARA
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 676 Kč
Koberec z kolekce SIRENE je skvělým nápadem do obývacího pokoje nebo ložnice v loftovém stylu. Koberec je strojově tkaný a vyroben z polyesteru. Vlas koberce SIRENE je hustý, měkký a příjemný na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 676 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce SIRENE je skvělým nápadem do obývacího pokoje nebo ložnice v loftovém stylu. Koberec je strojově tkaný a vyroben z polyesteru. Vlas koberce SIRENE je hustý, měkký a příjemný na dotek, působí velmi přirozeně. Vyznačuje se elasticitou a vysokou odolností proti mechanickému poškození a sešlápnutí. Je vysoce odolný vůči nečistotám a jeho původní barvy zůstávají dlouho živé. Výrobek lze použít na podlahy s podlahovým topením.
▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1600 g/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Sirene |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sirene | Sirene — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Moderní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |