Koberec SIZAL FLAT 49373690 řecký, krémový / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 738 Kč
Univerzální řešení pro interiér i exteriér. Praktické a odolné koberce vyrobené z polypropylenu jsou vhodné do kuchyně, předsíně, na terasu i balkon. Jsou jednoduché na čištění, odolné vůči vlhkosti... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 738 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Univerzální řešení pro interiér i exteriér. Praktické a odolné koberce vyrobené z polypropylenu jsou vhodné do kuchyně, předsíně, na terasu i balkon. Jsou jednoduché na čištění, odolné vůči vlhkosti a UV záření, přičemž zvyšují pohodlí a bezpečnost. Ideální volba pro stylovou a funkční dekoraci. ▪ Celková výška: 6 mm
▪ Celková hmotnost: 1,2 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Flat |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Flat | Flat — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |