Koberec Sky stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 369 Kč
Koberec Sky je ideálním řešením pro doplnění dekorace obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo pokoje pro teenagery. Měkký a krátký fleece je vyroben z mikrovlákna, mimořádně jemného a na dotek... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 369 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 497 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Sky je ideálním řešením pro doplnění dekorace obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo pokoje pro teenagery. Měkký a krátký fleece je vyroben z mikrovlákna, mimořádně jemného a na dotek příjemného materiálu. Protiskluzová spodní část zabraňuje pohybu koberce, a tak máme pod nohama vždy stabilní oporu. Bude dobře fungovat v moderních i klasičtějších aranžmá. Koberec se snadno udržuje v čistotě, snadno se vysává a v případě většího znečištění lze prát v pračce při teplotě 30 °C.
Ostatní informace:
Materiál: 100% polyester
Tloušťka: 7 mm
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Sky |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Celková výška | 7 mm |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Země původu | Čína |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 110 cm |