Koberec SLIM YOGA MRAMOR 3320 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 683 Kč
Kolekce Slim se vyznačuje moderním designem. Koberce vyrobené z polyesterových vláken jsou výjimečně jemné na dotek, kluzké a lesklé. Zároveň jsou trvanlivé a odolné vůči deformaci. Vlákna mají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 683 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Slim se vyznačuje moderním designem. Koberce vyrobené z polyesterových vláken jsou výjimečně jemné na dotek, kluzké a lesklé. Zároveň jsou trvanlivé a odolné vůči deformaci. Vlákna mají speciální strukturu, která neabsorbuje nečistoty, proto polyesterové koberce většinou nebarví a snadno se čistí, vhodné zejména do dětských pokojů. Nezpůsobují alergie, nepřitahují prach a nevytváří statickou elektřinu. Materiál: polyesterCelková hmotnost: 2,00 kg/m2Výška vlasu: 15 mm
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | SLIM |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Šedá,Černá | Bíla,Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: SLIM | SLIM — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |