Koberec SOFTY terakota
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 491 Kč
Jednobarevné koberce jsou univerzálním doplňkem, který dobře poslouží jako koberec do obývacího pokoje, ložnice, předsíně či dětského pokoje. Tento moderní, originální doplněk může být zajímavým... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 491 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednobarevné koberce jsou univerzálním doplňkem, který dobře poslouží jako koberec do obývacího pokoje, ložnice, předsíně či dětského pokoje.
Tento moderní, originální doplněk může být zajímavým barevným akcentem.
Kolekce SOFTY se vyznačuje nejmódnějšími barvami této sezóny: sytá zelená, sytá kobaltová, hořčicová, jemná růžová a hnědá, jakož i černá, šedá a bílá.
Najdeme zde klasické obdélníkové koberce i koberce ve tvaru kruhu.
Poznávacím znakem kolekce SOFTY jsou příjemné, velice jemné a husté vlasy. Díky použití měkčených syntetických vláken poskytuje koberec pohodlí a snadno se udržuje, navíc se vyznačuje vysokou odolností. Vlastnosti koberce SOFTY:
– použití jedné barvy znamená, že výběr modelu do interiéru nebude náročný a jednobarevná struktura koberce zvýrazní dekor
– vlasy o délce cca 15mm jsou velmi měkké, příjemné na dotek, ale zároveň pružné, díky čemuž se koberec nedeformuje a neztírá
– vyrobeno ze 100% polypropylenu – velmi odolného materiálu, který je bezpečný i pro alergiky a děti
– koberce dostupné v obdélníkových i kruhových tvarech. Široká škála velikostí navíc umožňuje sladit daný model do jakékoli místnosti
– velmi snadná údržba – stačí každodenní vysávání a koberec si zachová svůj krásný vzhled léta
– má certifikát OEKO-TEX, který potvrzuje její složení bezpečné pro lidi a životní prostředí
– je bezpečný i při použití podlahového vytápění.▪ Výška: 15 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,25 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Softy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Softy | Softy — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |