Koberec SOHO P113A S77 tmavý modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 628 Kč
Koberce SOHO jsou jednoduché, ale velmi atraktivní pro jakýkoliv interiér. Je na vás, zda se rozhodnete ho umístit do obývacího pokoje nebo ložnice. ▪ Výška vlasu: 30 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 1060g... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 628 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce SOHO jsou jednoduché, ale velmi atraktivní pro jakýkoliv interiér. Je na vás, zda se rozhodnete ho umístit do obývacího pokoje nebo ložnice.
▪ Výška vlasu: 30 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1060g / m2
▪ materiál 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Soho |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x200 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Shaggy Koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Soho | Soho — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 60x200 cm | 60x200 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |