Koberec SOLID šedý 90 BETON
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 782 Kč
Kusový koberec z kolekce SOLID potěší příjemně měkkým povrchem, snadnou údržbou a dobrou kvalitou. Tento jednobarevný koberec jednoduchého ale účinného vzhledu se hodí do ložnice, obývacího pokoje a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 782 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec z kolekce SOLID potěší příjemně měkkým povrchem, snadnou údržbou a dobrou kvalitou. Tento jednobarevný koberec jednoduchého ale účinného vzhledu se hodí do ložnice, obývacího pokoje a ostatních interiérů. Vhodný i na podlahy s podlahovým topením.
▪ výška vlasu:. Cca 3 mm
▪ celková tloušťka:. Cca 6,5 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,10 kg/m2
▪ materiál 100% Polyamid
Chcete individuální rozměr koberce na míru? - Není problém. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Vybrané koberce Vám dodáme přesně podle vašich představ.
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Solid |
| Tvar | Čtverec,Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Solid | Solid — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Čtverec,Obdélník | Čtverec,Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |