Koberec SPHINX-SPECIAL 73 šedý / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 333 Kč
Koberec s příjemným odstínem vyrobený z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi rozhodně neprohloupíte. Toto je praktický doplněk ke světlému interiéru. Vlas koberce je tkaný z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 333 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec s příjemným odstínem vyrobený z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi rozhodně neprohloupíte. Toto je praktický doplněk ke světlému interiéru. Vlas koberce je tkaný z polypropylenové příze a podklad je zakončen plstí.
▪ Výška vlasu: 23 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,65 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Sphinx |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Šedá | Béžová,Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Sphinx | Sphinx — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |