Koberec Square Art 3D béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 458 Kč
Koberce z kolekce ART 3D budou skvělým doplňkem každého interiéru. Díky zajímavým vzorům a jednoduchým barvám budou skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje či ložnice. Mají jemné a na dotek příjemné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 458 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce ART 3D budou skvělým doplňkem každého interiéru. Díky zajímavým vzorům a jednoduchým barvám budou skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje či ložnice. Mají jemné a na dotek příjemné rouno vyrobené dvouúrovňovou technikou tkaní, které dodává kobercům mimořádně působivý a originální vzhled. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který jim dodává odolnost a trvanlivost. Koberce mají certifikát Oeko Tex Standard 100. ▪ Celková tloušťka: 8 mm ▪ Celková hmotnost: 1,90 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | Art 3D |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Moderní koberce |
| délka: 110 cm | 110 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Art 3D | Art 3D — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x110 cm | 60x110 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Geometrické vzory | 3D vzor,Geometrické vzory — Moderní koberce |