Koberec SUNDAE 20 AB krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 839 Kč
Kolekce koberců Sundae je praktickým doplňkem interiérového designu v přírodních barvách, který se hodí do obývacích pokojů, ložnic i dětských pokojů. Stříhaný vlas saských koberců je tkaný z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 839 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Sundae je praktickým doplňkem interiérového designu v přírodních barvách, který se hodí do obývacích pokojů, ložnic i dětských pokojů. Stříhaný vlas saských koberců je tkaný z polypropylenové příze s jutovou podložkou, což jim dodává luxusní a stylový vzhled. Díky pokročilému procesu výroby působí stejně atraktivní jako koberce z přírodních vláken, přičemž si zachovávají zářivé barvy po mnoho let bez vyblednutí. Polypropylen je antistatický materiál, který nepřitahuje prach a vytváří nepřátelské prostředí pro roztoče. Koberce Sundae jsou odolné, pružné, snadno se čistí a díky své kvalitě odolávají pomačkání, poškození i deformaci. ▪ Celková tloušťka: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 1,95 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen▪ Hustota tkaní: 88 550 bodů/m²
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Obývací pokoj,Schodiště,Ložnice |
| Zátěžová třída | 22 - domácnost; střední zátěž |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | SUNDAE |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Reakce na oheň | Bfl - jen omezené šíření požáru |
| Určení | Bytová metráž |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |