Koberec Sundae 20 krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 856 Kč
Koberec SUNDAE bude skvělým doplňkem každého interiéru. Bude skvělým doplňkem každé ložnice či obývacího pokoje. Je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho odolnost a trvanlivost. Spodní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 856 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec SUNDAE bude skvělým doplňkem každého interiéru. Bude skvělým doplňkem každé ložnice či obývacího pokoje. Je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje jeho odolnost a trvanlivost. Spodní část je zakončena hrubou plstí.▪ Celková tloušťka: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 1,95 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | SUNDAE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x200 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: SUNDAE | SUNDAE — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x200 cm | 80x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |