Koberec TAHAR 99001K antracitový, kosočtverce
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 029 Kč
Kolekce koberců TAHAR dokonale zapadne do různých interiérů a dodá jim teplo a útulnost. Každý koberec je vyroben ručně, nejsou vyráběny sériově díky čemuž je každý z nich jedinečný. Koberce budou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 029 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců TAHAR dokonale zapadne do různých interiérů a dodá jim teplo a útulnost. Každý koberec je vyroben ručně, nejsou vyráběny sériově díky čemuž je každý z nich jedinečný. Koberce budou praktickým řešením, protože jsou oboustranné. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější vlny, jsou oboustranné a při správné péči vám poslouží mnoho let. Mají certifikát OEKO-TEX.
▪ Výška vlasu: 25 mm ▪ Celková hmotnost: cca 3,80 kg/m2 ▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Tahar |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x180 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 180 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vlněné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Vlněné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Vlněné koberce |
| délka: 180 cm | 180 cm — Vlněné koberce |
| Kolekce: Tahar | Tahar — Vlněné koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Vlněné koberce |
| Rozměr: 120x180 cm | 120x180 cm — Vlněné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Vlněné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Vlněné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Vlněné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Vlněné koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Vlněné koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Vlněné koberce |