Koberec Ted Baker Lambeth krémový kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 2 874 Kč
Elegantní koberec z kolekce Ted Baker Lambeth je z odolných přírodních vláken, která zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky kvalitní polyesterové přízi je koberec pevný, příjemný na dotek... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 874 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 3 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní koberec z kolekce Ted Baker Lambeth je z odolných přírodních vláken, která zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky kvalitní polyesterové přízi je koberec pevný, příjemný na dotek a ideální do frekventovaných prostor.
Zajímavý geometrický vzor dodává interiéru nadčasovou eleganci a stává se výrazným designovým prvkem v každé domácnosti. Decentní barva se snadno kombinuje s různými styly zařízení – od moderního minimalismu až po útulný skandinávský styl. ▪ Materiál: 100% polyester
▪ Celková tloušťka: 25 mm
▪ Hmotnost: 2,7 kg/m²
▪ Země původu: Indie
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,3D vzor |
| Kolekce | LAMBETH |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 150x150 cm |
| šířka | 1 cm |
| Celková váha | 2700 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | bavlna |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | 3D efekt |
| Země původu | Indie |
| Způsob výroby | Ručně všívaný (hand-tufted) |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Šířka | 150 cm |
| Délka | 150 cm |