Koberec Ted Baker Notting Hill Portobello Dark Grey
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 2 149 Kč
Tento ručně tkaný koberec je vyroben z kvalitního polyesteru, který se vyznačuje odolností a snadnou údržbou. Svým vlněným vzhledem a měkkým povrchem působí elegantně a útulně, čímž se stává výrazným... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 149 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 3 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento ručně tkaný koberec je vyroben z kvalitního polyesteru, který se vyznačuje odolností a snadnou údržbou. Svým vlněným vzhledem a měkkým povrchem působí elegantně a útulně, čímž se stává výrazným doplňkem každého interiéru. Je praktický pro každodenní používání a doporučuje se jeho jemné vysávání hladkou hubicí bez kartáčového nástavce, aby si zachoval svůj původní vzhled a dlouhou životnost. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Celková tloušťka: 10 mm
▪ Hmotnost: 2,40 kg/m²
▪ Země původu: Indie
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Notting Hill |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x200 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 200 cm |
| Celková váha | 2400 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Indie |
| Způsob výroby | Ručně tkaný (hand-woven) |
| Typ produktu | Běhoun |
| Celková výška | 10 mm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 200 cm |