Koberec TENERIFE PIRYT
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 947 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 947 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma. ▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,30 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba),Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | tenerife |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: tenerife | tenerife — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Jednobarevné koberce |