Koberec Teno QP044 grafitový / šedý, pruhy
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 043 Kč
Koberce z kolekce TENO budou skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jsou vyráběny v klasických, moderních a abstraktních vzorech a v neutrálních barvách, díky čemuž zapadnou do různých designů interiéru.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 043 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce TENO budou skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jsou vyráběny v klasických, moderních a abstraktních vzorech a v neutrálních barvách, díky čemuž zapadnou do různých designů interiéru. Koberce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jim dodávají odolnost a trvanlivost.
▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: 2,20 kg/m2
▪ Materiál: 70% polypropylen, 30% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Teno |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Teno | Teno — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |