Koberec TOKYO 6365A červený FOP
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 853 Kč
Jednoduchý, ale kvalitní koberec, který bude skvěle vypadat ve vašem interiéru. ▪ Výška: cca 30 mm ▪ Celková hmotnost :. Cca 2,60 kg / m2 ▪ Materiál: polypropylen
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 853 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchý, ale kvalitní koberec, který bude skvěle vypadat ve vašem interiéru.
▪ Výška: cca 30 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,60 kg / m2
▪ Materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | TOKYO |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x250 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Červená | Červená — Shaggy Koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: TOKYO | TOKYO — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 70x250 cm | 70x250 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |