Koberec TOLEDO 1260/98
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 613 Kč
Zářivé barvy, fantastický design, zajímavé motivy. Tyto koberce jsou díky svým barevným vzorům jako stvořené do dětského pokoje. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, tepelně upravených vláken, jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 613 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zářivé barvy, fantastický design, zajímavé motivy. Tyto koberce jsou díky svým barevným vzorům jako stvořené do dětského pokoje. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, tepelně upravených vláken, jsou příjemné na dotek, flexibilní a barevně stálobarevné, odolné vůči tření a oděru. Zábavné a pro děti vhodné vzory, navržené s ohledem na nejmenší děti, ozdobí každý dětský pokoj a vytvoří jedinečný prostor pro hru a fantazii. ▪ Výška vlasu: 6,5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,35 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 155 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | TOLEDO |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Šedá,Černá | Šedá,Černá — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: TOLEDO | TOLEDO — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |