Koberec TRAFFIC 71 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 759 Kč
Koberec Traffic s poutavým smyčkovým designem je mimořádně odolný a praktický doplněk pro interiéry domácností. Vyniká praktickou barevností, která se hodí do různých prostor. Je vyroben z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 759 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Traffic s poutavým smyčkovým designem je mimořádně odolný a praktický doplněk pro interiéry domácností. Vyniká praktickou barevností, která se hodí do různých prostor. Je vyroben z polypropylenových vláken, která jsou pevná, pružná a zajišťují dlouhodobé zachování intenzivních barev bez vyblednutí, dokonce i při vystavení UV záření. Díky speciální smyčkové struktuře si koberec zachovává svůj estetický vzhled po dlouhou dobu. Antistatický materiál z polypropylenu odpuzuje prach a brání vzniku roztočů, což přispívá ke zdravějšímu prostředí v domácnosti. Filcový podklad navíc zvyšuje komfort, tlumí zvuky a poskytuje ochranu při pádech. Ideální volba pro stylové a funkční bydlení. Specifikace:
▪ Celková tloušťka: 6 mm
▪ Celková hmotnost: 1,115 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen ▪ Hustota tkaní: 141 730 bodů/m²
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Traffic |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Traffic | Traffic — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |