Koberec Victoria 7094A modrý / krémový ovál
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 778 Kč
Koberce z kolekce VICTORIA budou skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jsou ozvláštněny geometrickými a klasickými či orientálními vzory, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 778 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce VICTORIA budou skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jsou ozvláštněny geometrickými a klasickými či orientálními vzory, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich trvanlivost a odolnost. ▪ Výška vlasu: 12 mm ▪ Celková hmotnost: 2,15 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Victoria |
| Tvar | Ovál |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Modrá | Krémová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Victoria | Victoria — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Ovál | Ovál — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |