Koberec Victoria 8677A Ornament hnědý / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 064 Kč
Koberce VICTORIA jsou kolekcí, která zahrnuje moderní koberce s geometrickými a abstraktními vzory, ale také návrhy s klasickými či ornamentálními motivy. Koberce Victoria jsou luxusní turecké... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 064 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce VICTORIA jsou kolekcí, která zahrnuje moderní koberce s geometrickými a abstraktními vzory, ale také návrhy s klasickými či ornamentálními motivy. Koberce Victoria jsou luxusní turecké koberce tkané z polypropylenové příze. ▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,15 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Victoria |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá,Krémová | Hnědá,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Victoria | Victoria — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |