Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1748 Francois naturální / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 948 Kč
Kolekce Kollektion 1748 přináší výjimečné ručně tkané vlněné koberce, které zaujmou svojí přirozenou barevností a autentickým řemeslným zpracováním. Díky kvalitní vlně jsou tyto koberce nejen krásné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 948 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 097 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Kollektion 1748 přináší výjimečné ručně tkané vlněné koberce, které zaujmou svojí přirozenou barevností a autentickým řemeslným zpracováním. Díky kvalitní vlně jsou tyto koberce nejen krásné na pohled, ale také mimořádně odolné, robustní a praktické na údržbu. Jejich nadčasový vzhled dokonale doplní každý interiér – od moderního po tradiční – a vnese do prostoru hřejivou a útulnou atmosféru s dotekem přírody. Specifikace:
▪ Materiál: 100% vlna
▪ Celková tloušťka: 7 mm
▪ Hmotnost: 2,90 kg/m²
▪ Certifikát Care&Fair – podpora férových podmínek výroby
▪ Země původu: Indie
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Přírodní |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Kollektion 1748 |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x90 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 90 cm |
| Celková váha | 2900 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Vlna |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Země původu | Indie |
| Třásně | Bez třásní |
| Způsob výroby | Ručně tkaný (hand-loomed) |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 7 mm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 90 cm |