Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1767 Leonie krémový / zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 867 Kč
Kolekce Kollektion 1767 přináší všestranné koberce, které skvěle vyniknou v interiéru i exteriéru. Ať už hledáte elegantní doplněk do obývacího pokoje nebo výrazný prvek na terasu, tyto koberce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 867 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 2 347 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Kollektion 1767 přináší všestranné koberce, které skvěle vyniknou v interiéru i exteriéru. Ať už hledáte elegantní doplněk do obývacího pokoje nebo výrazný prvek na terasu, tyto koberce spojují nadčasový design s praktickými vlastnostmi. Plocho tkaná struktura z odolných materiálů zaručuje vysokou pevnost, snadnou údržbu a odolnost vůči špíně, UV záření i povětrnostním vlivům. Zářivé barvy a kvalitní zpracování dodají každému prostoru svěžest, styl a pohodlí.
Specifikace:
▪ Materiál: 30% polyester, 70% polypropylen BCF
▪ Celková tloušťka: 3 mm
▪ Hmotnost: 0,91 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Kollektion 1767 |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x180 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 180 cm |
| Celková váha | 900 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polypropylen BCF |
| Podklad | Bez podkladu |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Egypt |
| Třásně | Bez třásní |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 3 mm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 180 cm |