Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1791 Rosalie naturální / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 796 Kč
Kollektion 1791 přináší do interiéru přirozenou krásu a nadčasový styl. Ručně tkané koberce z přírodní juty zaujmou jemnými zemitými tóny a autentickým zpracováním, které dodá prostoru útulnost a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 796 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 2 519 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kollektion 1791 přináší do interiéru přirozenou krásu a nadčasový styl. Ručně tkané koberce z přírodní juty zaujmou jemnými zemitými tóny a autentickým zpracováním, které dodá prostoru útulnost a charakter. Díky robustnímu jutovému vláknu jsou koberce mimořádně odolné, snadno se udržují a jsou ideální i do frekventovanějších místností. Každý kus je originál s jedinečnou barevnou strukturou, která vzniká přirozeně během zpracování materiálu. Kollektion 1791 je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají spojení přírodního designu, řemeslné kvality a udržitelnosti.
Specifikace:
▪ Materiál: 100% juta
▪ Celková tloušťka: 10 mm
▪ Hmotnost: 2,80 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Bangladéš
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Přírodní |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Kollektion 1791 |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x200 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 200 cm |
| Celková váha | 2800 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Způsob výroby | Ručně tkaný (hand-loomed) |
| Typ produktu | Běhoun |
| Celková výška | 10 mm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 200 cm |