Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1879 Therese naturální / šedý / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 6 701 Kč
Kolekce koberců Kollektion 1879 zaujme atraktivním designem s působivým high-low efektem, který dodává povrchu jemnou strukturu a hloubku. Nízký vlas zaručuje praktičnost a snadnou údržbu, zatímco... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 701 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 9 247 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Kollektion 1879 zaujme atraktivním designem s působivým high-low efektem, který dodává povrchu jemnou strukturu a hloubku. Nízký vlas zaručuje praktičnost a snadnou údržbu, zatímco jejich měkký charakter a zářivé barvy vytváří útulnou a svěží atmosféru v každé místnosti. Kolekce spojuje moderní styl s trvanlivostí a komfortem pro každý den.
Specifikace:
▪ Materiál: 40% bavlna, 52% polyester, 8% viskóza
▪ Celková tloušťka: 5,5 mm
▪ Hmotnost: 1,35 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba),Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Moderní vzor |
| Kolekce | Kollektion 1879 |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
| Celková váha | 1350 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Země původu | Belgie |
| Třásně | Bez třásní |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 5,5 mm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 230 cm |