Koberec YESEMEK 5071A červený ovál
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 453 Kč
Kolekce koberců Yesemek jistě zaujme ty, kteří hledají klasické vzory a nejvyšší kvalitu. Připomínají přírodní vlněné koberce, jsou jemné, příjemné na dotek a hřejivé. Jsou velmi jednoduché na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 453 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Yesemek jistě zaujme ty, kteří hledají klasické vzory a nejvyšší kvalitu. Připomínají přírodní vlněné koberce, jsou jemné, příjemné na dotek a hřejivé. Jsou velmi jednoduché na údržbu.
▪ váha: 2,4 kg / m2
▪ výška vlasu: 12 mm
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | YESEMEK |
| Tvar | Ovál |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kruhové a oválné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Kruhové a oválné koberce |
| Barva: Červená | Červená — Kruhové a oválné koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Kolekce: YESEMEK | YESEMEK — Kruhové a oválné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Kruhové a oválné koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Kruhové a oválné koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Kruhové a oválné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Kruhové a oválné koberce |
| Tvar: Ovál | Ovál — Kruhové a oválné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Kruhové a oválné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Kruhové a oválné koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Kruhové a oválné koberce |