Koberec YESEMEK 6548A krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 374 Kč
Kolekce koberců Yesemek jistě zaujme ty, kteří hledají klasické vzory a nejvyšší kvalitu. Připomínají přírodní vlněné koberce, jsou jemné, příjemné na dotek a hřejivé. Jsou velmi jednoduché na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 374 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Yesemek jistě zaujme ty, kteří hledají klasické vzory a nejvyšší kvalitu. Připomínají přírodní vlněné koberce, jsou jemné, příjemné na dotek a hřejivé. Jsou velmi jednoduché na údržbu.
▪ váha: 2,4 kg / m2
▪ výška vlasu: 12 mm
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Klasický vzor |
| Kolekce | YESEMEK |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: YESEMEK | YESEMEK — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Klasický vzor | Orientální vzory,Klasický vzor — Orientální koberce |