Kulatý stolek s látkovým košem, 45x50 cm, krémově bílý
Výrobce: Vasagle
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 781 Kč
Vneste do svého domova svěžest a pořádek s tímto kompaktním kulatým stolkem. Praktický látkový koš nabízí úložný prostor na vše potřebné, aniž by zabíral místo. Krémově bílý odstín se hodí do každého... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 781 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vneste do svého domova svěžest a pořádek s tímto kompaktním kulatým stolkem. Praktický látkový koš nabízí úložný prostor na vše potřebné, aniž by zabíral místo. Krémově bílý odstín se hodí do každého stylu interiéru.
Stolek je vyroben z odolné dřevotřísky a pevné oceli, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Montáž je rychlá a snadná díky přiloženému návodu. Koš z polyesteru je bez chemického ošetření a snadno se čistí. Nastavitelné nožky chrání podlahu před poškrábáním.
TOP 5 klíčových výhod
Kompaktní rozměry – vhodné do malých prostor.
Praktický úložný koš – více místa na drobnosti.
Stabilní konstrukce – bezpečné používání.
Moderní design – elegantní vzhled.
Snadná montáž – rychlé sestavení.
Technické údaje
Barva: krémově bílá
Materiál: dřevotříska, ocel, polyester
Rozměry stolku: 45 x 50 cm (Ø x V)
Rozměry koše: 39,5 x 18,3 cm (Ø x V)
Hmotnost: 4,1 kg
Nosnost desky: 35 kg
Obsah balení
Stolek: 1 ks
Látkový koš: 1 ks
Vyberte si stolek, který vám usnadní každodenní život.
Parametry
| Materiál | dřevotříska, ocel, polyester |
|---|---|
| Z masivu | Ne |
| Průměr desky | 45 cm |
| Pojízdné | Ne |
| S úložným prostorem | Ano |
| Tvar | kruh |
| Nosnost | 35 kg |
| Sety | Ne |
| Výrobce | Vasagle |
| Drátěné | Ne |
| Výška | 50 cm |
| Barva | krémově bílá |
| Hmotnost | 4.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stoly |
|---|---|
| Výrobce: Vasagle | Vasagle — Stoly |
| Barva: krémově bílá | krémově bílá — Stoly |
| Drátěné: Ne | Ne — Stoly |
| Hmotnost: 4.1 kg | 4.1 kg — Stoly |
| Materiál: dřevotříska, ocel, polyester | dřevotříska, ocel, polyester — Stoly |
| Nosnost: 35 kg | 35 kg — Stoly |
| Pojízdné: Ne | Ne — Stoly |
| Průměr desky: 45 cm | 45 cm — Stoly |
| S úložným prostorem: Ano | Ano — Stoly |
| Sety: Ne | Ne — Stoly |
| Tvar: kruh | kruh — Stoly |
| Výrobce: Vasagle | Vasagle — Stoly |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Stoly |
| Z masivu: Ne | Ne — Stoly |