Kusový koberec Ata 7000 mocca kruh 200x200 cm
Výrobce: Ayyildiz koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 747 Kč
Jednobarevné kusové koberce Ata jsou vyrobené ze 100% PP Frizé a dodávají se v několika klasických a žádaných barvách, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. Koberce Ata mají kratší, jemný a hustští... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 747 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednobarevné kusové koberce Ata jsou vyrobené ze 100% PP Frizé a dodávají se v několika klasických a žádaných barvách, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. Koberce Ata mají kratší, jemný a hustští vlas, díky kterému jsou velmi příjemné na dotek. Vyrábí se v mnoha obdélníkových i kruhových rozměrech, takže si vybere opravdu každý. Po celém svém obvodu jsou olemované. Prostě kvalitní klasika za skvělou cenu.Ukázka, jak koberec vypadá - obrázky v tomto textu reprezentují pouze produktovou řadu. Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte.
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Tvar | Kruh |
| Hustota vlasu | 420.000 n./m2 |
| Celková váha | 2650 g/m2 |
| Výška vlasu | 12 mm |
| Využití | Vnitřní |
| Lemování | ano-chemlon |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Berfin |
| Vzor | Jednobarevný |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Jednobarevný |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Turecko |
| Podklad | Bez podkladu |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Celková výška | 9 mm |
| Rozměr | 200x200 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Délka | 200 cm |