Kusový koberec Napkin black kruh 200x200 cm
Výrobce: Dywany Łuszczów
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 249 Kč
Kusové koberce Napkin jsou kruhového tvaru a zaujmou jednoduchým vzor a decentní barvou. Jejich největší předností je příjemný materiál, který je vyrobený ze 100% polypropylenu s velmi jemným... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 249 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusové koberce Napkin jsou kruhového tvaru a zaujmou jednoduchým vzor a decentní barvou. Jejich největší předností je příjemný materiál, který je vyrobený ze 100% polypropylenu s velmi jemným střiženým vlasem. Koberce jsou po celém obvodě obšité a jsou tak chráněny proti třepení. Velká výhoda těchto koberců je i velmi dobrá teplotní izolace chladu od podlahy. Jsou navíc i zcela bezpečné pro alergiky. Vyrábí se v různých velikostech.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Tvar | Kruh |
| Hustota vlasu | 160 000 n./m2 |
| Celková váha | 1800 g/m2 |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | S geometrickými vzory |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Turecko |
| Specifikace barvy | Béžovo černá |
| Lemování | ano |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Celková výška | 8 mm |
| Rozměr | 200x200 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Délka | 200 cm |