Kusový koberec Pisa 4706 Grey kruh 160x160 cm
Výrobce: Ayyildiz koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 507 Kč
Šedý kruhový koberec s melírovaným základem je protkaný křivkami, které vytvářejí kosočtverce a lichoběžníky. Povedený geometrický motiv má navíc 3D efekt díky kombinaci středně vysokých smyček a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 507 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šedý kruhový koberec s melírovaným základem je protkaný křivkami, které vytvářejí kosočtverce a lichoběžníky. Povedený geometrický motiv má navíc 3D efekt díky kombinaci středně vysokých smyček a vyššího střiženého vlasu. Polypropylen heatset, ze kterého je koberec vyroben, zajišťuje odolnost a příjemný povrch.Moderní koberce PISA od značky Ayyildiz ve světlých a neutrálních barvách patří mezi boho a skandinávské koberce. Vyrábí se z polypropylenu heatset a jistě Vás zaujmou 3D geometrickými vzory. Ty vznikají kombinací středně vysokých smyček (10 mm) a vyššího střiženého vlasu (20 mm). Rubová strana je tvořena jutou a jsou obšité po celém obvodu. Další výhodou je antistatická úprava, díky které koberce při tření nevodí statickou elektřinu.
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Tvar | Kruh |
| Hustota vlasu | 96 000 n./m2 |
| Celková váha | 2150 g/m2 |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Smyčkový (odolný, pevný) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen heatset |
| Další vlastnosti | 3D efekt |
| Specifikace barvy | Stříbrná šedá |
| Podklad | juta |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 18 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Rozměr | 160x160 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 160 cm |