Kusový koberec Space 1900 beige 240x340 cm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 807 Kč
Kusový koberec Space 1900 beige je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zútulnit svůj interiér. Vyrobený ze syntetického (vegan) materiálu, tento koberec je nejen odolný proti skvrnám, ale také velmi... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 8 807 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec Space 1900 beige je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zútulnit svůj interiér. Vyrobený ze syntetického (vegan) materiálu, tento koberec je nejen odolný proti skvrnám, ale také velmi snadno udržovatelný. Melírovaný vzhled v béžové barvě hezky maskuje drobné nečistoty, přičemž dodává prostoru živou a elegantní strukturu. Ideálně se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde zpříjemní každý krok.Kromě toho, že je koberec Space 1900 pratelný a má protiskluzovou spodní stranu, je také kompatibilní s robotickými vysavači a vhodný pro použití na podlahovém topení. Jeho tepelná a zvuková izolace zajišťuje pohodlí a klid v domácnosti. S elegantními třásněmi na kratších stranách a certifikací Öeko-Tex je tento kusový koberec nejen stylovým, ale také ekologickým doplňkem vašeho domova.
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | bavlna |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Turecko |
| Třásně | Ano |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Tvar | Obdélník |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Styl | Ethno |
| Celková výška | 9 mm |
| Rozměr | 240x340 cm |
| Šířka | 240 cm |
| Délka | 340 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Barva: Hnědá | Hnědá — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 9 mm | 9 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Koberce a koberečky |
| Délka: 340 cm | 340 cm — Koberce a koberečky |
| Podklad: bavlna | bavlna — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 240x340 cm | 240x340 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 240 cm | 240 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Polyester | Polyester — Koberce a koberečky |
| Styl: Ethno | Ethno — Koberce a koberečky |
| Třásně: Ano | Ano — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Koberce a koberečky |
| Země původu: Turecko | Turecko — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Koberce a koberečky |